Kruings

Kruings

br

LAPA Ltd. ir 1991.gadā Rīgā nodibināts Norvēģijas un Nīderlandes kopuzņēmums. Mūsu mērķis – nodrošināt respektablas kuģniecības kompānijas ar Baltijas valstu, Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas jūrniekiem. LAPA Ltd. piedāvā jūrniekiem darbu uz visu tipu kuģiem ar Starptautiskās Transporta Federācijas (ITF) standartiem atbilstošiem darba līgumiem.

Mēs arī piedāvājam speciālistus/ekspertus kuģu komerciālajai un tehniskajai vadībai.

Kā kompānija strādā

br

Kompānija „LAPA Ltd.” ir licencēta Latvijas Jūras administrācijā kā personu iekārtošanas darbā uz kuģiem kompānija un mācību centrs.

Kompānijas „LAPA Ltd.” rīcībā ir visi nepieciešamie līdzekļi, aprīkojums un personāls, lai apmierinātu mūsu klientu prasības un sniegtu tiem augstākās kvalitātes pakalpojumus. Mēs nodrošinām savus klientus ar jūrniekiem, kas spējīgi strādāt daudznacionālās kuģu komandās.

Šobrīd mūsu jūrnieki strādā uz „LAPA Ltd.” klientu 150 kuģiem dažādās komplektācijās – individuāli, vecākie virsnieki, viss komandējošais sastāvs, visa kuģa komanda. Mēs esam noslēguši darba līgumus ar aptuveni 1300 jūrniekiem. Ap 630 jūrniekiem šobrīd atrodas jūrā, kamēr pārējie atpūšas krastā.

Jūrnieku nosūtīšana uz kuģiem, sakari un kontrole tiek nodrošināti ar spēcīgas programmatūras palīdzību. Kompānija izmanto speciāli radītu datorsistēmu. Nepieciešamā informācija par katru jūrnieku nepārtraukti tiek atjaunota un reģistrēta. Mēs esam gatavi Jums piedāvāt augsti kvalificētus un labi apmācītus jūrniekus.